Úterý, 26. října 2021 Svátek má Erik.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Libuše Šafránková (†68): Víme, kdy se Česko rozloučí se slavnou herečkou!

Veřejné rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou, která zemřela minulý týden ve věku 68 let, bude 25. června dopoledne v kostele sv. Anežky v Praze na Spořilově. Pohřeb se uskuteční ve stejný den odpoledne v kruhu rodiny a blízkých přátel. Na prostranství u kostela bude mít veřejnost možnost pohřeb sledovat na velkoplošných obrazovkách.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» jindra57 (Hlasovali 4 lidé) 14.06.2021 14:13
Strašná to amorální popučová doba, proboha za co,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • jindra57

  jindra57

  109.81.214.XXX
  Strašná to amorální popučová doba, proboha za co, proč ? Když úzká rodina chce rozloučení s Paní herečkou. Bez lidských hyen- hejwlšmejdů a to ne jen z bulvárního tisku, kamer,... špínahnus. 10 Tyto opičky si popučoví pokrytci dělejte před kamerami se svými "rudýmifenami", Chramostkami, Jiráskovými... máte jich takových mezi sebou dost. 02 No škoda dál psát, haňbapluť.

  + 4 / − 3

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.